Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2119606 obálek a 525088 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Originální dárky ve skle | Selbach Anna - e-kniha

Autor: Anna Selbach
Rok: 2016
ISBN: 9788027102730
OKCZID: 127514339

Citace (dle ČSN ISO 690):
SELBACH, Anna. Originální dárky ve skle: namixuj skvělou směs - recepty nejen na muffiny, koláčky, sušenky a chleba. První vydání. Přeložil Martin VONDRÁŠEK. Praha: Grada, 2016, 71 s. Kuchařky. ISBN 978-80-271-0273-0.
Zdroj:

Hodnocení: 4.0 / 5 (2 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Dárky od vás odteď budou milovat všichni! Překvapení budou přátelé i rodina. Je jedno, jestli tenhle dárek připravíte k narozeninám, Vánocům nebo jako milou pozornost pro hostitele – domácí směsi od vás to ve skleničce opravdu sluší! Takhle vypadá dokonalý polotovar – krásně naaranžované vrstvy kvalitních surovin. Inspirujte se touto povedenou knihou, která obsahuje "recepty pro skleničky". Najdete tu recepty na muffiny, sušenky, koláčky, chleba, ale i těstoviny nebo rizoto. Třeba směsí na muffiny s marshmallow jistě okouzlíte každé dítě, recept je navíc tak jednoduchý, že si je následně dokáže upéct samo. S knihou získáte i přístup k odkazům, kde si můžete stáhnout stylové etikety na sklenice a recepty, jak z darovaného polotovaru vyrobit finální jídlo, které vytisknete a k dárku přiložíte...

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Československá bibliografická databáze
Flexibooks
eReading.cz
GRADA Publishing, a.s.


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.233.215...)