Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2449027 obálek a 685398 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Aktivní naděje : jak čelit zmatku naší doby a nezbláznit se?

Autor: Joanna Macy, Chris Johnstone, Hana Bernardová
ISBN: 9788027110421
NKP-CNB: cnb003256907
OKCZID: 128451495

Citace (dle ČSN ISO 690):
MACY, Joanna. Aktivní naděje: jak čelit zmatku naší doby a nezbláznit se?. Překlad Hana BERNARDOVÁ. První vydání. Praha: Alferia, 2020. 250 stran.

Hodnocení: 4.7 / 5 (6 hlasů)


Anotace

 

Kniha Joanny Macy a Chrise Johnstonea Aktivní naděje / jak čelit zmatku dnešní doby a nezbláznit se? (Alferia 2020, překlad Hana Bernardová) reflektuje současné globální výzvy – změnu klimatu, vymírání druhů, ztrátu biodiverzity, ekonomické kolapsy – v rámci ekofilosofického konceptu. Pojmenovává jednotlivé kroky na cestě k sebeposílení a nabízí též praktická cvičení pro objevení vlastního tvořivého vkladu pro svět, v jakém si přejeme žít. Tato knihashrnuje zkušenosti z programu Work That Reconnects (Práce, znovu obnovující spojení), který její autoři vedou už desítky let; provází čtenáře čtyřmi stádii transformačního procesu, který se opírá o mýtickou cestu hrdiny, moderní psychologii, spiritualitu, hlubinnou ekologii a o integrální vědu.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (18.204.2...)