Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2447982 obálek a 684889 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Zvířecí agenti Kati-e a Ti-bot. Chyťte zloděje!

Autor: Riina Kaarla, Sami Kaarla, Ema C. Stašová
ISBN: 9788027122806
OKCZID: 128500412

Citace (dle ČSN ISO 690):
KAARLA, Riina. Zvířecí agenti Kati-e & Ti-bot. Ilustrace Sami KAARLA, překlad Ema STAŠOVÁ. První vydání. Praha: Bambook, 2021. 153 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Další příběh zachránkyně zvířátek Kati-e a jejího pomocníka Ti-bota, kterého si sama vyrobila. Kati-e nadevše miluje zvířátka. Ti-bot je létající robot, kterého si sama vyrobila. Společně tvoří tým Zvířecích agentů a pomáhají mazlíčkům v nouzi. Jednoho dne se v jejich okolí začnou dít podivné události a lidem mizí z domovů nejrůznější věci. Kati-e s Ti-botem se pustí do detektivního pátrání a snaží se záhadu rychle vyřešit. Vysvětlení je velmi překvapivé! Napínavý příběh děti seznámí se spoustou zajímavostí a užitečných informací o zvířátkách a přírodě.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.236.239...)