Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2677218 obálek a 811233 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Štvaná zvěřAutor: M. A. Bennett
Rok: 2022
ISBN: 9788027136322
OKCZID: 128918819

Citace (dle ČSN ISO 690):
BENNETT, M. A. Štvaná zvěř. Překlad Martin FORMAN. První vydání. Praha: Cosmopolis, 2022. 301 stran. Young adult.


Anotace

 

Young adult thriller z prestižní internátní školy. Její elita má krutou zábavu: hon na méně populární spolužáky.Když Greer McDonaldová získala stipendium na STAGS, nejstarší, nejprestižnější a s přehledem nejsnobštější střední škole v Anglii, netušila, že ji čeká peklo. Její bohatí, urození spolužáci jí totiž od prvního dne dávali najevo, že mezi ně nepatří. Teď ale přišel zvrat, který vše změní. Henry de Warlencourt, nejhezčí a nejoblíbenější kluk na škole, ji totiž pozval, aby spolu s jeho dokonalými přáteli strávila podzimní prázdniny. Program? Tři dny krvavých šlechtických radovánek: honu, střelby a rybolovu. Ona ani ostatní pozvaní outsideři však zatím netuší jednu věc: Že štvanou zvěří budou oni.

Zdroj anotace: NKPPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)