Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2670280 obálek a 806177 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Píseň mrtvýchAutor: Masterton Graham
Rok: 2022
ISBN: 9788027511105
OKCZID: 128846649

Citace (dle ČSN ISO 690):
MASTERTON, Graham. Píseň mrtvých. Překlad Radka KLIMIČKOVÁ. První vydání. Brno: Host, 2022. 445 stran.


Anotace

 

Další kriminální román, který vyšetřuje komisařka Katie Maguirová.Seržant irské Gardy, který měl svědčit ve velkém procesu vyšetřujícím korupci v policejním sboru, je nalezen mrtvý, bez hlavy a s irskou flétnou zaraženou do krku. Tato vražda posílá všem potenciálním donašečům jasný vzkaz — když nebudete mlčet, skončíte stejně. Kromě vyšetřování tohoto děsivého zločinu se komisařka Katie Maguirová snaží dopadnout stále mocnější drogový gang, který vede jeden z nejnebezpečnějších dealerů v Corku. Po počátečních úspěších se však případ zkomplikoval a Katie se ocitá pod ještě větším tlakem.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)