Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2647464 obálek a 797615 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Za prokletými zdmiAutor: Lauren Blackwood, Alžběta Kalinová
ISBN: 9788027511396
NKP-CNB: cnb003466461
OKCZID: 128910509

Citace (dle ČSN ISO 690):
BLACKWOOD, Lauren. Za prokletými zdmi. Překlad Alžběta KALINOVÁ. První vydání. Brno: Host, 2022. 335 stran.


Anotace

 

Gotický příběh s hororovými prvky, romantickou zápletkou a spoustou napětí, z nějž je cítit i lehká inspirace Janou Eyrovou.Andromeda se živí jako debtera — potulná pověřenkyně církve, která provádí exorcismy a pomocí bílé magie očišťuje domy a místa od Oka zla. Když ji mladý dědic Magnus Rochester na podobnou činnost najme, bere to Andromeda jen jako další rutinní úkol. Jakmile však do nevlídného sídla uprostřed pouště dorazí, záhy si uvědomí, jak moc se mýlila. Tentokrát čelí děsivému soupeři, na kterého její schopnosti rozhodně nestačí — a rozum jí velí, aby odtud co nejrychleji zmizela a zachránila si život. Jenže mezi ní a Magnusem brzy vznikne silné pouto. Nemůže ho jen tak opustit, i když si uvědomuje, že jí zdaleka neříká celou pravdu. Zlo za prokletými zdmi domu mezitím nebezpečně narůstá. Podaří se Andromedě zvrátit kletbu včas?

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)