Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649399 obálek a 798881 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ztraceni v čase : dobrodružství rodiny Balbuenových na Divokém západěISBN: 9788027511631
OKCZID: 128888826

Citace (dle ČSN ISO 690):
SANTIAGO, Roberto. Ztraceni v čase: dobrodružství rodiny Balbuenových na Divokém západě. Ilustrace Enrique LORENZO, překlad Romana BIČÍKOVÁ. První vydání. Brno: Host, 2022. 230 stran.


Anotace

 

Příběh z dobrodružné série o rodině Balbuenových, která cestuje časem do různých historických období.Všechno to začalo jednoho úplně obyčejného dne. Zašli jsme si do obchoďáku v naší čtvrti koupit nová kola. Můj táta, brácha, ségra, naše sousedka Mari Carmen se svou dcerou Maríou a já. Koupili jsme šest nádherných, červených, nablýskaných kol. A zrovna když jsme se na parkovišti chystali šlápnout do pedálů, tak se to stalo: zahřmělo a z nebe udeřil blesk. Pak nás oslepila bílá záře a my jsme se ocitli v městečku Black Rock. V samém srdci Divokého západu!

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)