Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2749365 obálek a 845773 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Odkaz oceliAutor: Ward Matthew
Rok: 2023
ISBN: 9788027514052
OKCZID: 128947053

Citace (dle ČSN ISO 690):
WARD, Mat. Odkaz oceli. Překlad Daniela ORLANDO. První vydání. Brno: Host, 2023. 808 stran.

Hodnocení: 3.7 / 5 (3 hlasů)


Anotace

 

Epická fantasy série o intrikách a revoluci, vojácích a nájemných zabijácích, prastaré magii a věčném střetu říší.Druhá část velkolepé trilogie o intrikách a revoluci, vojácích a nájemných zabijácích, prastaré magii a věčném střetu říší. Uplynul už rok od chvíle, kdy nepravděpodobné spojenectví zachránilo Trezijskou republiku před ohněm a temnotou -- ovšem za cenu velkých obětí. Tisíce lidí zahynuly a Viktor Akadra, hrdina republiky, zmizel. Zatímco vládnoucí státní rada se snaží zacelit staré rány, jiné frakce vytušily svou příležitost. Ve stínech intrikuje zákeřný Vraní sněm a na východě se sbírají vojska chadárského císaře. A republikou se šíří nepokoje, jejichž ozvuky zasahují i říši božstev. Blíží se válka... a tentokrát se k bojujícím přidají i sami bohové.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

eReading.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)