Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2873442 obálek a 865096 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Vězni pohledůAutor: Kallentoft Mons
Rok: 2023
ISBN: 9788027517664
OKCZID: 129041940

Citace (dle ČSN ISO 690):
KALLENTOFT, Mons. Vězni pohledů. Překlad Jana THOMSEN. První vydání. Brno: Host, 2023. 314 stran. Detektivní román.


Anotace

 

Čtrnáctý díl detektivní série s inspektorkou Malin Forsovou V Linköpingu vládne krutá zima. Malin Forsovou a ostatní vyšetřovatele z oddělení zaměstnává starý případ zavražděného chlapce, jehož se stále nedaří identifikovat. Kdo je jejich oběť? A jak skončil sám na louce s rozdrcenými kostmi? Jednoho dne se policii ozve žena z Alžírska, která tvrdí, že je jeho matka. Její výpověď však do případu vnese ještě víc otázek. Malin Forsovou mezitím pronásledují její démoni i stín nedávno rozpadlého vztahu. Případ se postupně vyostřuje a Malin si začíná uvědomovat, že nic není takové, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pokud ale nemůže důvěřovat ani vlastním očím, zvládne případ vyřešit? A je Malin Forsová vlastně lovcem, nebo se sama stala kořistí?


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
eReading.cz
TeamLibrary.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)