Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2446603 obálek a 684086 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ocelový příboj

Autor: Natalie C. Parker, Jana Hlávková
ISBN: 9788027601295
NKP-CNB: cnb003348357
OKCZID: 128643488


Anotace

 

Druhý díl o kapitánce dívčí posádky odhodlané poslat ke dnu mocnou flotilu krutého vůdce. Kaledonie sice ztratila svou posádku, ale s bojováním rozhodně neskončila. Poté, co téměř zemřela rukou silnějšího nepřítele, ji z moře vytáhla skupina zběhlých Střel. Říkají si Dýky a o Kaledonii pečují, dokud se nepostaví na nohy. Dýky uprchly ze spárů Arica Athaira a skrývají se připraveny zmizet hned, jak se jim do cesty připlete nějaký problém. Jenže Kaledonii nestačí se jen schovávat. Chce najít Mors navis a své milované sestry. Chce osvobodit moře z Aricova područí. Bude muset vynaložit veškeré úsilí, aby Dýky přesvědčila, že nemají jinou možnost bež bojovat. Že někde jinde je určitě čeká lepší život než ten pod tyranií Arica Athaira, a že najít dívky z Mors navis je prvním krokem k rebelii.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (35.173.35...)