Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2631169 obálek a 788798 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Poslední hodina. Kniha druhá, Řetěz ze železaISBN: 9788027602797
OKCZID: 128825810

Citace (dle ČSN ISO 690):
CLARE, Cassandra. Poslední hodina. Překlad Pavel KAAS. Vydání první. V Praze: Slovart, s.r.o., 2022. 589 stran. #Booklab.


Anotace

 

Pokračování young adult fantasy ságy o odvážné mladé dívce Kordélii Carstairsové.Zdá se, že Kordélie Carstairsová má všechno, o čem kdy snila. Je zasnoubená s Jamesem Herondalem - mladíkem, jehož miluje od dětství. Žije v Londýně po boku své nejlepší kamarádky Lucie Herondaleové a Jamesových okouzlujících společníků, kteří si říkají Zbojníci. A nosí legendární hrdinský meč Cortana. Pravda je však mnohem pochmurnější. Oznámené zasnoubení a plánované manželství je lež, která má jen chránit dívčinu pověst. James je totiž zamilovaný do jiné. Meč své majitelce popálí ruku. A ke všemu mezi lovci stínů řádí sériový vrah.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)