Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649399 obálek a 798881 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Vše, co k tobě cítímAutor: Welling Nora
Rok: 2022
ISBN: 9788027702404
OKCZID: 128782627

Citace (dle ČSN ISO 690):
WELLING, Nora. Vše, co k tobě cítím. Překlad Štěpánka SYROVÁ. Praha: Dobrovský s.r.o., 2022. 298 stran. Red.


Anotace

 

Dramatický příběh vypráví o setkání lékařky psychiatrie a zaříkávače koní. Mladá lékařka vyhledá otce svého pacienta, který spáchal sebevraždu, aby mu předala dopis od syna, kterého nikdy nepoznal.Zaříkávač koní Damián Álvarez slaví velké mezinárodní úspěchy a má hodně fanynek. O svém již dospělém synovi se dozví jen pár dní před tím, než si syn vezme život. Damián v šoku odřekne všechna turné a stáhne se na rodinnou usedlost v Andalusii. Když ho nečekaně vyhledá Linda Grünfelderová, psychiatrička jeho syna, hází nejprve vinu na ni a je zatvrzelý vůči veškerému okolí. V jedinečné atmosféře španělského hřebčína se rozplétají rodinné historie a propojují se životy lidí, kteří by se bez tragické události nikdy nesetkali.

Zdroj anotace: Národní knihovna České RepublikyPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)