Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2631169 obálek a 788798 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Sherlock Holmes a ztracená závěťAutor: Mann George
Rok: 2022
ISBN: 9788027702534
OKCZID: 128818270

Citace (dle ČSN ISO 690):
MANN, George. Sherlock Holmes a ztracená závěť. Překlad Šárka KRÁLÍKOVÁ. Praha: Dobrovský s.r.o., 2022. 190 stran.


Anotace

 

Detektivka, v níž oceňovaný britský autor oživuje postavu nejslavnějšího literárního pátrače a nechává ho řešit případ ztraceného testamentu, který se ukáže složitějším, než se zdálo.Na dveře bytu Sherlocka Holmese a Dr. Watsona na Baker Street zaklepe mladý muž jménem Peter Maugham. Maughamův strýc nedávno zemřel po nešťastném pádu ze schodů a jeho závěť se vytratila. Maugham se proto obává, že přijde o dědictví a v brzké době se ocitne zcela bez prostředků. Sherlock, jehož případ zaujme, souhlasí, že si ho vezme na starost. Zatímco se Holmes a Watson noří hluboko do kalné minulosti rodiny Maughamových, dochází v Londýně k sérii vloupání tajuplných železných mužů, kteří násilím vnikají do domovů bohaté smetánky a odnášejí si jejich nejcennější majetek. Dokáže Holmes vyřešit oba případy dříve, než někdo zemře?

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)