Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649399 obálek a 798881 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Temná zimaAutor: Flint Maxwell, Jan David
ISBN: 9788027702831
NKP-CNB: cnb003351539
OKCZID: 128906313


Anotace

 

Bílá tma ještě nebyla poražena. Poté co utichla sněhová vánice, Grady a jeho přátelé přemýšlejí, jak se dostat ze zajetí pustiny a zachránit si život. Kromě smrtící zimy je ale ohrožuje ještě něco zlověstnějšího. Pokračování americké hororové série.Po sérii neočekávaných letních vánic pomalu ustává sněžení, ale teploty nadále klesají, fouká ledový vítr a s každým dalším dnem je temnota delší a delší. A temnota svědčí přízrakům, které se hrdinům knihy nepřestávají zjevovat. Uvězněni v chatě bez možnosti komunikace s vnějším světem žijí Grady a jeho přátelé v neustálém strachu z toho, co přinese budoucnost. Roztaje sníh? Vyjde ještě někdy slunce? Podaří se jim přemoct přízraky? Dny se mění v týdny a odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek nepřichází. Přeživším začínají docházet zásoby i síly, a ať jsou připraveni nebo ne, musí se vydat do zasněžené pustiny. Chtějí-li přežít, musí držet pohromadě, bojovat a čelit svým největším strachům.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)