Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649399 obálek a 798881 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Den, kdy jsem zmizelaISBN: 9788027702893
OKCZID: 128898951

Citace (dle ČSN ISO 690):
REEDS, Brandi. Den, kdy jsem zmizela. Překlad Pavel KAAS. Praha: Dobrovský s.r.o., 2022. 320 stran. Vendeta.


Anotace

 

Psychothriller americké autorky. Zablokovaná paměť ženy, která v dětství prožila únos, může o dvacet let později zachránit novou malou oběť...Tři měsíce poté, co byla čtyřletá Holly unesena, se záhadně ocitla zpět v parku, z něhož zmizela, bez jakékoliv vzpomínky. Přestože byl usvědčen místní všeuměl, podezření ulpělo i na jeho přítelkyni – Hollyině matce Cecily. Pochybnosti o jejím podílu viny navždy vrazily mezi matku a dceru klín. Dvacet let poté se za znepokojivě podobných okolností pohřešuje další dívka. Je to poslední ze série únosů, kterou podle detektiva Guidryho může Holly pomoci vyřešit. Holly se sice snaží posunout se v životě dál, ale nezbývá, než se snažit vzpomenout si. Protože se však vzpomínky nadále nevybavují, domnívá se, že jí může pomoci matka. Zoufalství a strach Holly a matku svedou opět dohromady. I v tom mrazivém návratu do minulosti si však Cecily stále uchovává tajemství, o něž se s dcerou dosud nepodělila. A pokud se k tomu odváží, riskuje, že Holly ztratí znovu.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)