Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2631169 obálek a 788798 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Všechno, co jsme měliAutor: Jennifer Bright
Rok: 2022
ISBN: 9788027710553
OKCZID: 128855518

Citace (dle ČSN ISO 690):
BRIGHT, Jennifer. Všechno, co jsme měli. Překlad Barbora ZETTLOVÁ. Praha: Dobrovský s.r.o., 2022. 310 stran. Red.


Anotace

 

Příběh odhodlané Kate, pro kterou je otevření vlastní kavárny otázkou "života a smrti". Jenomže to má háček. Prostor kavárny s ní bude sdílet Aidan, synovec majitelky, který chce prostor pro své knihkupectví. A tak začíná nejen konkurenční boj.Otevřená, optimistická, veselá – to je Kate. Dokud ji nevykolejí hluboce traumatická událost. Jen jedno jediné ji drží nad vodou: její sen o vlastní kavárně. Když dostane šanci pronajmout si malý krámek v Londýně, vsadí vše na jednu kartu. Ale nepočítala při tom s Aidanem. Synovec majitelky chce prodejnu proměnit ve své knihkupectví. Aby si mohla splnit svůj sen, musí Kate s Aidanem spolupracovat. Během toho se k sobě dostávají nebezpečně blízko. Ale Kate si nemůže dovolit, aby někdo nahlédl pod její fasádu a objevil, že má duši roztříštěnou na tisíc kousků.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)