Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2873442 obálek a 865096 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

V páduAutor: Pätzold Anne
Rok: 2023
ISBN: 9788027711550
OKCZID: 129067154

Citace (dle ČSN ISO 690):
PÄTZOLD, Anne. V pádu. Překlad Jana KELLNEROVÁ. Praha: Dobrovský s.r.o., 2023. 309 stran. Red.

Hodnocení: 4.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Příběh Elly a Jae-Yonga pokračuje. Po prozrazení jejich vztahu má Ella potíže doma, sestry s ní nemluví. Navíc na veřejnost unikne její identita a Ella je "slavná". Musí se skrývat před novináři i nenávistnými komentáři některých fanynek. Navzdory tomu všemu ale nedokáže na Jae-yonga zapomenout… a on je na tom stejně. Je na něm vidět, že mu není do zpěvu, a pak se Elly dokonce veřejně zastane. Vzájemná přitažlivost obou hrdinů si opět najde cestu a Ella s Jae-yongem to zkouší znovu. Chtějí se vídat, být spolu, jen musí být zvlášť opatrní a pečlivě se skrývat a plánovat. Ella se však poučí a tentokrát vše řekne i svým sestrám. Postupně si nejen buduje vztah s Jae-yongem, ale také urovnává vlastní život. Nic však není snadné a překážek bude víc než dost…


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
TeamLibrary.cz
eReading.cz
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)