Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2875546 obálek a 866082 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ostrov čarodějnicRok: 2023
ISBN: 9788027713325
OKCZID: 129119224

Citace (dle ČSN ISO 690):
JESS-COOKE, Carolyn. Ostrov čarodějnic. Překlad Jakub MARX. Praha: Dobrovský s.r.o., 2023. 324 stran. Fobos.


Anotace

 

Tři dcery. Osamělý ostrov. Odhalená tajemství… Na útesech odlehlého skotského ostrova Lon Haven stojí maják. Maják, který již přestál víc než jen bouře. Na tomto ostrově vždycky docházelo k záhadným a děsivým událostem. Začalo to honem na čarodějnice. A teď, o stovky let později, začali obyvatelé ostrova bez vysvětlení mizet. Může za to náhoda? Nebo snad kletba? Liv Stay prchá na ostrov se svými třemi dcerami, aby našla nový domov. Nevěří na čarodějnice, na zlověstná znamení ani na strašidla. Za necelé dva měsíce však z rodiny zůstane jen její dcera Luna. O dvacet let později se Luna musí vrátit na místo, kde její rodina zmizela. Zbyla jako jediná ze tří sester a je na ní, aby zjistila pravdu… Co se však před lety v majáku skutečně odehrálo?


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
TeamLibrary.cz
eReading.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)