Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2647813 obálek a 797865 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenůAutor: Margaret Ann Lembo, Markéta Jansová
ISBN: 9788027713950
OKCZID: 128897310

Citace (dle ČSN ISO 690):
LEMBO, Margaret Ann. Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů. Překlad Markéta JANSOVÁ. Praha: Dobrovský s.r.o., 2022. 441 stran. Via.


Anotace

 

Zlepšete svůj život po všech stránkách: psychické, fyzické i duchovní s touto knihou o 160 snadno dostupných krystalech, minerálech a drahých kamenech.Každá stránka vám poskytuje tyto informace: název kamene, jeho vlastnosti, barvy, odpovídající čakry, planety, prvky, znamení zvěrokruhu, numerologický význam a mentální, emocionální, fyzické a duchovní použití daného kamene. Margaret Ann Lembo také napsala pro každý kámen pozitivní afirmace. Naučte se, jak kameny čistit, pečovat o ně a používat je při léčení, věštbách a pro vlastní duchovní probuzení a osobní rozvoj.

Zdroj anotace: Národní knihovna České RepublikyPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)