Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2889447 obálek a 872246 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Odsouzeni k bolestiAutor: Agnieszka Lingas-Łoniewska
ISBN: 9788027720262
OKCZID: 129215884


Anotace

 

Odsouzeni k bolesti je typickým příkladem polského New Adult, který je manifestem lásky navzdory rozdílům. Lásky překračující veškeré hranice, která je nebezpečná, fascinující, vášnivá a nese v sobě kontroverzní prvky. Tento odzbrojující příběh neonacisty a klidné gymnazistky s židovskými předky, jež v nitru skrývá bolestné prožitky, v Polsku dobyl srdce celých zástupů mladých čtenářů. Jejich cit od začátku neměl právo na naplnění. Ale nemůže láska zvítězit nad přesvědčením? Může ten příběh mít šťastný konec? Autorka čtenáři nabízí víc než jen emocionální houpačku. Vyhýbá se lacinému moralizování, uvádí jej do světa neonacistů a rasistické ideologie a snaží se pochopit její motivaci.


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
TeamLibrary.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)