Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2875546 obálek a 866082 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Foo Fighters : kapela Davea GrohlaAutor: Stevie Chick, Zdeněk Gazur
Rok: 2023
ISBN: 9788027722419
OKCZID: 129120187

Citace (dle ČSN ISO 690):
CHICK, Stevie. Foo Fighters: kapela Davea Grohla. Překlad Zdeněk GAZUR. Praha: Dobrovský s.r.o., 2023. 224 stran. Pangea.


Anotace

 

Dave Grohl povstal z popela legendární Nirvany s vlastními silami natočeným albem, které dostalo název Foo Fighters. Dnes, po více než čtvrtstoletí, se jeho Foo Fighters v sestavě Nate Mendel (baskytara), Taylor Hawkins (bicí), Chris Shiflett (sólová kytara), Pat Smear (doprovodná kytara) a Rami Jaffee (klávesy) radují z úspěchu svého devátého studiového alba Concrete and Gold. Ilustrovaná biografie Foo Fighters: Kapela Davea Grohla z pera uznávaného hudebního publicisty Stevieho Chicka nabízí komplexní pohled na kariéru skupiny, která se může pochlubit šesti miliony prodaných alb, jedenácti cenami Grammy a hity jako „Learn to Fly“, „Best of You“ a „Everlong“. Je to pocta jedné z největších rockových kapel planety, která se zrodila z cílevědomé vize „nejsympatičtějšího chlapa rockové scény“.


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
TeamLibrary.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)