Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2920505 obálek a 884738 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Neotvírat!!! Škrábe!Autor: Habersack Charlotte
Rok: 2024
ISBN: 9788027740567
OKCZID: 129255904


Anotace

 

Nemo, Otka a Béda jsou bezradní. Objeví se nový balíček, ale je prázdný! Navíc úplně roztrhaný! Že by zloděj hraček tentokrát nic zlomyslného neposlal? 1. Tak proč Nemo, Otka a Béda všude nacházejí zlověstné stopy po drápech? 2. Kdo je ta záhadná bytost? 3. Co když je nebezpečná? Po Horním Suchopáru pobíhá hračka s hrozivými drápy. Nemo, Otka a Béda se ji snaží zastavit. Sami to ale nezvládnou. Zavolají si na pomoc starého kamaráda! Podaří se jim to dřív, než Horní Suchopár odnese vítr? 8.díl série oblíbených dobrodružství tří kamarádů slibuje další záhadu. Veselé vyprávění se spoustou nečekaných zápletek a nádhernými obrázky Fréderica Bertranda pobaví děti od 8 let. Rodičům se při čtení na dobrou noc možná budou rychleji obracet stránky…


Dostupné zdroje

KNIHCENTRUM.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)