Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2551864 obálek a 741196 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Zákon genu : antologie české fantastikyAutor: Václav Kotrman, Leoš Kyša
ISBN: 9788027800728
NKP-CNB: cnb003417794
OKCZID: 128782141

Citace (dle ČSN ISO 690):
KOTRMAN, Václav, ed. a KYŠA, Leoš, ed. Zákon genu: antologie české fantastiky. První vydání. Praha: Epocha s.r.o., 2022. 523 stran. Fantastická Epocha.


Anotace

 

Kniha sci-fi povídek vydaná u příležitosti dvoustého výročí narození přírodovědce a zakladatele genetiky Johanna Gregora Mendela vyšla pod patronací laureáta Nobelovy ceny sira Paula Nurse.Uplynulo dvě stě let od narození otce genetiky Gregora Mendela, ale genetika je pořád pro vědu obrovskou výzvou a polem pro nové fascinující objevy. A stejně tak pro spisovatele sci-fi. U příležitosti narozenin velké osobnosti české vědy se vynikající autoři fantastiky vydali na své vlastní dobrodružné výpravy spojené s genetikou. Vypravíte se do vesmíru, setkáte s mimozemšťany, budete cestovat časem, budete se smát, bát i hloubat nad tím, co nás ještě v oblasti genetiky možná čeká a nemine, protože věda a fantastika patří neodmyslitelně k sobě. Stejně jako objevování nových příběhů a tajemství.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)