Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2541481 obálek a 736476 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Když byla hodnáAutor: Robotham Michael
Rok: 2022
ISBN: 9788027902439
OKCZID: 128713956

Citace (dle ČSN ISO 690):
ROBOTHAM, Michael. Když byla hodná. Překlad Martina WILLIAMS BUCHLOVÁ. Vydání první. Brno: MOBA, 2022. 446 stran.


Anotace

 

Thriller, v němž se na scénu vrací forenzní psycholog Cyrus Haven a jeho tajemná pacientka Evie Cormacová.Evie, dívka bez minulosti, neustále jako by utíkala – ale před kým? Jako malou ji našli, jak se ukrývá na místě činu ohavné vraždy. Její schopnost poznat, kdy někdo lže, Cyrusovi již dříve pomohla rozlousknout spletitý případ. Teď Cyrus kousek po kousku odhaluje tajemství Eviiny temné minulosti, přitom ji však vystavuje čím dál většímu nebezpečí. Nakonec dívce nezbyde, než se opravdu dát na útěk. Přitom oba přijdou na to, že některá tajemství možná mají zůstat tajemstvími a některé nestvůry je lepší nepojmenovat.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (3.215.79...)