Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2749365 obálek a 845773 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Temný proudAutor: Meyer Deon
Rok: 2023
ISBN: 9788027907892
OKCZID: 128925146

Citace (dle ČSN ISO 690):
MEYER, Deon. Temný proud: krimithriller. Překlad Silvie MITLENEROVÁ. Vydání první. Brno: MOBA, 2023. 488 stran.

Hodnocení: 4.2 / 5 (4 hlasů)


Anotace

 

Kriminální thriller plný korupce, v němž se na scénu vrací dvojice Griessel a Cupido.Po vyšetřování, při němž hrozilo odhalení korupce v jihoafrických mocenských kruzích, byli Benny Griessel a Vaughn Cupido degradováni a propuštěni z elitní policejní jednotky Jestřábů. Při čekání na převelení obdrží Griessel anonymní dopis, v němž se píše: "Mohu věřit pouze vám a kapitánu Cupidovi. V našem lůně je zmije. Dávejte si pozor na telefonáty." Benny a Vaughn se pouští do pátrání po zmizelém Calliem de Bruinovi, mladém univerzitním studentovi a geniálním programátorovi. Zatímco zintenzivňují pátrání, realitní makléřka Sandra Steenbergová čelí své vlastní krizi: státní korupce způsobila krach na trhu s nemovitostmi. Když ji kontaktuje miliardář Jasper Boonstra, aby realizovala prodej jeho luxusní nemovitosti, bere to jako příležitost. A pak Boonstra beze stopy zmizí a všechny dílky vyšetřování do sebe začínají zapadat...

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

eReading.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)