Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2874738 obálek a 865765 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kronika hříšného knězeAutor: Naďa Horáková
ISBN: 9788027910014
OKCZID: 129117986

Citace (dle ČSN ISO 690):
HORÁKOVÁ, Naďa. Kronika hříšného kněze, aneb, Bestie z Karlštejna. Druhé, upravené vydání, v nakladatelství MOBA vydání první. Brno: MOBA, 2023. 262 stran.

Hodnocení: 3.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Co se děje ve fraucimoru Kateřiny Bechyňové na Karlštejně? Jsou zprávy o trýznění a vraždách služek pravdivé? Proč od ní její manžel Jan Bechyně, karlštejnský purkrabí a jeden z nejvýše postavených mužů v království, utíká do Prahy? To se rozhodne vypátrat Václav Hájek z Libočan, děkan na Karlštejně. Případ skončí před soudem, který se táhne několik let. Získá Hájek dostatek důkazů potřebných k dokázání vražd? A může vůbec soud vyhrát, když Bechyňovi patří k oblíbencům krále? Zvítězí právo, nebo politikaření?


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
TeamLibrary.cz
eReading.cz
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)