Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2517649 obálek a 723216 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Trénink kreativity: podněty pro rozvinutí tvořivého potenciálu na celý rokAutor: Maisel, Eric
Rok: 2002
ISBN: 9788071786771
NKP-CNB: cnb001189799
OCLC Number: (OCoLC)53272935
OKCZID: 110071056
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
MAISEL, Eric. Trénink kreativity: podněty pro rozvinutí tvořivého potenciálu na celý rok. Vyd. 1. Praha: Portál, 2002. 261 s.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna
Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Kreativita nám pomáhá dělat lépe jakoukoli činnost, je pro nás důležitou schopností ve všem, co podnikáme. Všichni jistě chápeme, že kreativní potenciál umožňuje umělci intenzivněji a autentičtěji tvořit. Ale každou práci lze vykonávat s využitím kreativity a každý život lze prožívat s využitím tvůrčích schopností. Ať už jste malíř, nebo vedoucí pracovník, úředník, nebo odborník na informační služby, přemýšlení o těchto otázkách a práce s kreativitou vám přinese značný prospěch. Autor nabízí čtenářům na každý týden v roce program, který jim umožní rozvinout jejich tvořivý potenciál. V jednotlivých týdnech se za pomoci tohoto programu mohou zabývat různými aspekty tvořivého procesu a současně využít praktické podněty k rozvinutí těchto oblastí kreativity ve vlastním životě. Kniha je tedy určena lidem se zájmem o kultivaci svého života.


Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.238.180...)