Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3149792 obálek a 950526 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ham a mňam 2.díl

Autor: Petr Novotný
Rok: 2001
ISBN: 9788071815334
OKCZID: 128592966

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
NOVOTNÝ, Petr. Ham a mňam 2: další pokračování nejlepších receptů z Dobrýho kafe na F1. Praha: Ottovo nakladatelství, divize Cesty, 2001. 107 s.

Hodnocení: 3.4 / 5 (9 hlasů)


Anotace

Kuchařka s téměř dvěma stovkami opravdových chuťovek známého labužníka Petra Novotného by neměla chybět ani ve vaší knihovně. Společně s recepty české i světové kuchyně se v ní střídají zábavné historky tohoto známého baviče z osobního života i z práce v televizi, rozhlase a na koncertních pódiích.


Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení