Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2323171 obálek a 585616 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ochránkyně duší

Autor: Bujold, Lois McMaster
Rok: 2005
ISBN: 9788071972662
NKP-CNB: cnb001575643
OCLC Number: (OCoLC)85158361
OKCZID: 110043966
Vydání: 1. vyd.

Citace (dle ČSN ISO 690):
BUJOLD, Lois McMaster. Ochránkyně duší. 1. vyd. Přeložil Hana BŘEZÁKOVÁ. Praha: Talpress, 2005, 574 s.

Hodnocení: 3.7 / 5 (7 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Hlavní postavou volného pokračování románu o středověkém světě Chalionu je royina vdova Ista, matka royessy Iselle, která se mezitím stala novou královnou. Konečně vyléčená ze svého šílenství způsobeného rodovou kletbou uniká ze svého rodného hradu ve Valendě pod záminkou náboženské pouti, která ji zavádí na různá posvátná místa po celé zemi. To, co začíná jako bezstarostná cesta, se záhy mění v smrtelně nebezpečné dobrodružství. Ista se ocitá ve válečné zóně a stává se zajatkyní nepřátelských Roknarů, kteří ji chtějí odvléci do své země. Po útrapách zajetí se ale dostane do mnohem horšího nebezpečí. Chalion je totiž zamořen démony, kteří okrádají své nositele, lidi i zvířata, o duši, a páchají jejich prostřednictvím zlo. A Bastard, nejtemnější ze všech bohů, kteří mohou zasahovat do dění ve světě jen prostřednictvím lidské vůle, si k nápravě tohoto zla vybere slabou a křehkou ženu - Istu, na jejíž bedra naloží nezměrné břímě a pošle ji na strastiplnou pouť mezi světem živých a mrtvých. Stejně jako v prvním díle Prokletí Chalionu se jedná o příběh plný ponurého napětí, který přečtete jedním dechem.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát
1. Podzemní antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.230.154...)