Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2920505 obálek a 884738 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Příručka šetrného čaroděje pro přežití ve středověké AngliiAutor: Brandon Sanderson, Steve Agryle, Petr Miklica, Cecil G. Napytel, III.
Rok: 2024
ISBN: 9788071978442
OKCZID: 129254616


Anotace

 

Na louce nedaleko lesa se ocitá mladý muž, který si nevzpomíná na svou minulost, nevybavuje se mu vlastní jméno a vlastně ani netuší, proč je tam, kde je. Aniž by měl ponětí, kde vůbec je. Kolem něj se povaluje pár listů z příručky pro cestování do jiných dimenzí, většina knihy je ale zničená. Kousek po kousku zjišťuje, že se octl v jiné dimenzi, jakési alternativní realitě středověké Anglie, kde je spousta věcí trochu jinak a některé se liší dost výrazně. Navíc brzy přijde na to, že minulost, od které se chtěl interdimenzionálním přesunem odříznout, ho pronásleduje i sem. Nejenže před ní musí zachránit svět, který se mu stal novým domovem, ale musí se postavit i vnitřnímu nastavení svého vlastního já a opustit roli celoživotního smolaře a otloukánka.


Dostupné zdroje

KNIHCENTRUM.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)