Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2119665 obálek a 525114 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Setba minulosti

Rok: 1993
ISBN: 9788072023684
NKP-CNB: cnb000386933
OKCZID: 110558946

Citace (dle ČSN ISO 690):
ANDREWS, V. C. Setba minulosti: [čtvrtý díl pentalogie]. Překlad Alena ŠIMKOVÁ. Vyd. 2. Praha: Ikar :, Knižní klub, 1998. 390 s.
Zdroj:

Hodnocení: 3.8 / 5 (104 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Ve čtvrtém dílu rodinné ságy Virginie Andrewsové se vracíme do vzkříšeného Foxworth Hallu. Po zničujícím požáru, který tak dramaticky ukončil jednu životní etapu hlavních hrdinů, ho dal znovu postavit mladý Bart, univerzální dědic obrovského foxworthského majetku, který, jak se zdá, zdědil i povahové vlastnosti praděda Malcolma, kdysi krutého a nelítostného vládce nad osudy všech příslušníků rodiny. Nový Foyworth Hall je věrnou kopií starého sídla a i v něm, stejně jako v původním, vřou vášně a jeho obyvatelé nenacházejí klid. Cathy a Chris i nadále nesou tíhu zodpovědnosti za své blízké, a navíc se v prostředí, kde prožili nejnepříjemnější roky svého života, necítí dobře. Neočekávaně, jakoby zázrakem ,se na scéně objevují osoby, o kterých se předpokládalo, že již dávno nežijí. Tato skutečnosti vyvolá nové napětí, nelehká situace se ještě více vyhrocuje... K životu ve Foxworth Hallu je zapotřebí velké duševní síly.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát
1. Podzemní antikvariát


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.233.215...)