Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2847728 obálek a 855372 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Mluví k vám Ferdinand PeroutkaAutor: Peroutka, Ferdinand
Rok: 2005
ISBN: 9788072035779
NKP-CNB: boa001-mzk01000767584
OKCZID: 110000619

Citace (dle ČSN ISO 690):
PEROUTKA, Ferdinand a Jiří PERNES. Mluví k vám Ferdinand Peroutka: rozhlasové komentáře - Rádio Svobodná Evropa. 1. vyd. Editor Zuzana FIALOVÁ. Praha: Argo, 2003-.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Publikace: Mluví k vám Ferdinand Peroutka - 2. díl - Rozhlasové komentáře rádia Svobodná Evropa (1960–1969) - Ferdinand Peroutka. Druhý díl výboru promluv Ferdinanda Peroutky psaných pro československé vysílání RFE navazují svým charakterem na díl první. Liší se snad jen tím, že zatímco léta padesátá mohl Peroutka komentovat jako „účastník“, v dalších letech se přece jen projevuje, že mu chybí přímý dotyk československé reality, bezesporu se také mezi řádky projevuje rostoucí rozčarování z pojetí smyslu existence RFE. Přesto se čtenáři dostávají do rukou texty, které mu dovolují nahlédnout zpět do světového dění dvou nikoli bezvýznamných desetiletí minulého století a znovu si oživit dobu, která představovala permanentní spor mezi Západem a Východem, často spíš spor „mocných“ či po moci bažících, kteří nezřídka své diskuse vedli na území a prostřednictvím států malých. Oba díly obsahují poznámky, jmenné rejstříky, díl třetí pak fotografickou přílohu vztahující se ke všem třem dílům zároveň. Publikace: Mluví k vám Ferdinand Peroutka - 2. díl - Rozhlasové komentáře rádia Svobodná Evropa (1960–1969) - Ferdinand Peroutka.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Srovname.cz
Můj antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)