Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2462123 obálek a 691878 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Bohatý táta, chudý táta: co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne

Autor: Kiyosaki, Robert T. a Lechter, Sharon L.
Rok: 2001
ISBN: 9788072058228
NKP-CNB: cnb000992745
OCLC Number: (OCoLC)50506993
OKCZID: 110005916

Citace (dle ČSN ISO 690):
KIYOSAKI, Robert T. Bohatý táta, chudý táta: co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne. Praha: Pragma, 2001. 214 s.

Hodnocení: 4.1 / 5 (366 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna
Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Bohatý táta, chudý táta - Robert Kiyosaki. Myslíte si, že to, co vás učí ve škole, nemá nic společného s vaším životem? Myslíte si, že vás škola nepřipravuje na skutečný život? Jestliže jste na tyto otázky odpověděli "ano", je tato kniha určena právě vám! Robert Kiyosaki v mládí nepatřil právě mezi nejlepší studenty. Nebylo to však proto, že by nebyl inteligentní - jen se učil jinak, než od něho učitelé čekávali. Potom však našel učitele, který ho poučil o penězích a investování, a stal se tak úspěšným, že mohl už po čtyřicítce odejít do penze. Kniha Bohatý táta, chudý táta pro mladé, nejnovější kniha ze série bestsellerů o penězích a investování Roberta T. Kiyosakiho, není pouze úžasným osobním příběhem. Ukáže vám také, jak se máte v dnešní době rozhodovat tak, jako se rozhodují bohatí. Kniha je plná upřímného vyprávění, postřehů a kvízů a pomůže vám na cestě k úspěchu. Dozvíte se v ní: . jak mluvit jazykem peněz, . jak přimět peníze, aby pracovaly pro vás a za vás, . rady pro dosažení úspěchu - včetně té, že máte "pracovat kvůli poznávání, a ne kvůli výdělku", . o hrách, které vám pomohou pochopit nástroje k udržení pohybu a rozmnožení peněz. Kniha Bohatý táta, chudý táta pro mladé začíná tam, kde škola končí. Je tajnou zbraní k získání svobody ve vytváření bohatství, po němž toužíte. Bez ohledu na to, jaké máte vzdělání, jste dost chytří na to, abyste dosáhli finančního úspěchu - a na získávání znalostí ve finančních otázkách není nikdy pozdě.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz
Antikvariát Kodytek
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát
Databázeknih.cz


Komentáře

Autor krásně popisuje, proč nejhorší rada, kterou může rodič dát svému dítěti je: "Dobře se uč, měj dobré známky, aby sis našel dobrou práci".
28.02.2016    Zdroj: JVK

Srovname.cz
Velmi zajímavé a poučné čtení, které člověku otevře oči a ten se začne tak dívat na svět trochu jinak. V knize se hlavní moudra trochu příliš často opakují, žádné velké dílo to není, ale celkové poučení z toho je velké. Hodně mé uvažování o životě a práci změnila...
25.11.2015    Zdroj: Srovname.cz

Plně doporučuji :-) za těch pár kaček to určitě stojí a kdo si vezme rady k srdci tak to může v životě dobře použít
26.05.2015    Zdroj: Zbozi.cz

Kniha je vícnež poučná a výborná :) JM
02.06.2013    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Srovname.cz
Mělo by být zavedeno jako povinná četba na základce, střední i VŠ. Kiyosaki popisuje základní rozdíly mezi ekonomickým úspěchem a neúspěchem.
20.08.2012    Zdroj: Srovname.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (52.23.219...)