Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2173090 obálek a 537433 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Od A do Z : svazek 2

Rok: 2010
ISBN: 9788072077946
OKCZID: 110776688

Hodnocení: 4.7 / 5 (14 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Souborným vydáním padesáti nejlepších Dahlových povídek se završí Sebrané Dahlovy spisy, které soustavně vydáváme od svého založení. Nezbytnost pro všechny Dahlovy příznivce, kteří chtějí mít v knihovně jeho tvorbu pro dospělé konečně kompletní. (souhrné vydání nejlepších povídek. Svazek 2). Obsah povídek: Muž z jihu, Pan Botibol, Pan Feasey, Pan Hoddy, Paní Bixbyová a kožich od plukovníka, Paní domácí, Poslední dějství, Pozor, zlý pes, Prase, Přání, Rummins, Sekáč Foxley, Skopové na porážku, Smrt velmi starého muže, Stopař, Ti nezestárnou, To jediné, To sladké tajemství života, Včera bylo krásně, Velká šoupaná, Velký samočinný větostroj, Voják, Vzhůru k nebesům, William a Marie, Zrození a katastrofa, Zvuková skříňka.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (34.239.167...)