Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2387920 obálek a 594436 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Smrtelné pokušení

Autor: Collins, Jackie
Rok: 2000
ISBN: 9788072183968
NKP-CNB: cnb000982046
OCLC Number: (OCoLC)46964375
OKCZID: 110099947
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
COLLINS, Jackie. Smrtelné pokušení. Překlad Petra KLŮFOVÁ. Vyd. 1. Frýdek-Místek: Alpress, 2000. 525 s. Klokan.

Hodnocení: 1.0 / 5 (1 hlasů)


Digitální objekty

Česká Digitální knihovna
Národní knihovna České republiky
Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Děj začíná v New Yorku, kde se paralelně odehrávají osudy členů společenské smetánky a lidí z jejich okolí. Dvě hlavní linie se týkají citově strádající novinářky Madison, zažívající šok z prozrazení temné minulosti svého otce, a ctižádostivé nymfomanky Rosarity, rozmazlené dcery mafiánského bosse, která plánuje odstranění svého manžela, druhořadého herce, jehož chce nahradit přitažlivým, ale krutým Joelem, synem miliardáře. Osudy všech postav se protnou v Las Vegas, kde se má odehrát zápas o boxerského šampióna. Typický "bestseller" autorky nelišící se od jejích ostatních knih, podle níž životy lidí hýbou pouze peníze a sex. Hollywood je podivuhodný svět sám o sobě, svět s vlastními zákony, nástrahami i morálkou. Také novinářka Madison je vtažena do tohoto světa klamu a přetvářky. Pravdu o svém otci, který patřil k předním mafiánským bossům, se dozvídá v době, kdy je nucena řešit i problém své identity. Madisonin ženatý přítel, hollywoodský herec Drexter, si totiž buduje hvězdnou kariéru a jeho manželství s Rosaitou, která je posedlá sexem, se mu málem stane osudným. Skutečně by nespoutaná Rosaita byla schopná usilovat o jeho život a najmout si vraha? Jakými zbraněmi se nakonec bude bojovat?

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Antikvarium s.r.o.
Můj antikvariát
1. Podzemní antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.80.5...)