Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3300678 obálek a 1000883 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Feldkamp, Herbert
Rok: 2003
ISBN: 9788072222674
NKP-CNB: cnb001284391
OCLC Number: (OCoLC)85087868
OKCZID: 110020475
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
FELDKAMP, Herbert. Domácí výroba vína: vlastní víno z hroznů, ovoce, bylinek a květů. Praha: Víkend, 2003. 125 s.
Příručka je rozdělena do tří částí. První z nich podává základní informace o tom, co vlastně víno je a jak si jednoduše vyrobit své vlastní víno jablečné. Druhá část se podrobněji zabývá výrobou ovocných vín, popisem požadovaných nádob, přístrojů, přísad a pracovních postupů. Jsou zde zahrnuty i recepty, například na hruškové dezertní víno, zeleninové víno či víno medové. Třetí část popisuje výrobu vína z hroznů. Příručka je velmi pěkně zpracována, postupy jsou srozumitelně popsány a pro větší názornost jsou i doprovázeny barevnými fotografiemi.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz