Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3299929 obálek a 1000634 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Henkel-Waidhofer, Brigitte Johanna
Rok: 2005
ISBN: 9788072223381
NKP-CNB: cnb001644415
OCLC Number: (OCoLC)85718997
OKCZID: 110492726
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
HENKEL-WAIDHOFER, Brigitte Johanna. Fotbaloví gangsteři. [Líbeznice]: Víkend, 2005. 110 s. Trojka na stopě : napínavé případy dětských detektivů.
Hodnocení:
4.5 / 5
(1 hlasů)
Obyčejný karavan je sídlem trojice mladých detektivů - Justuse, Boba a Petra. Když jednoho dne i spolu se svými dívčími kamarádkami dostanou anonymní dopisy, které obsahují třaskavou směs spolu se slzným plynem, rozhodnou se jednat. Na první pohled to vypadá, že kdosi nemá rád fotbal. Případ je však složitější - do hry je zapojen i internát mladých fotbalistů. Ten je navíc financován bohatou společností zabývající se přenosy zápasů v TV. Jde o propracovaný podvodný systém umožňující vysílání reklam během přímého přenosu. Do podivné hry jsou tak zapleteni samotní hráči, rozhodčí i lidé z televize. To je však pouze počátek velkého tajemství, které se podaří odhalit, a o němž budou později psát všechny místní noviny.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz