Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150311 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Hacking bez tajemství

Autor: McClure, Stuart, Scambray, Joel a Kurtz, George
Rok: 2003
ISBN: 9788072269488
NKP-CNB: cnb001254896
OCLC Number: (OCoLC)56872869
OKCZID: 110019931

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
MCCLURE, Stuart. Hacking bez tajemství. Překlad Radek ČEVELA, překlad Petr BŘEHOVSKÝ, překlad Josef POJSL. 3., aktualiz. vyd. Brno: Computer Press, 2003. xxiv, 612 s.

Hodnocení: 3.0 / 5 (6 hlasů)

Digitální objekty

(dostupné pouze v této knihovně)
(dostupné pouze v této knihovně)

Další vydání

Vyd. 1. Rok vydání: 2001



Anotace

3. aktualizované vydání. Po letech, která lze nazvat dobou bezpečnostní nevědomosti, začínají hrozby přicházející do firemních sítí z Internetu strašit manažery firem i jejich správce už i ze spánku – ať už v podobě virů, červů, přesměrovaných webových stránek, úmyslně zahlcených serverů, zcizených dat či zneužití finančních transakcí. Ještě více je nepochybně vyděsí kniha Hacking bez tajemství – ovšem zároveň jim poskytne rozsáhlý koncepční i ryze praktický návod, jak poznat odolnost svěřené sítě a jaká řešení okamžitě přijmout. Ukazuje totiž, jak hackeři zacházejí se síťovými a internetovými technologiemi, demonstruje metody, jimiž zneužívají mezer v zabezpečení systémů, a říká, co lze učinit pro odhalení a zamezení jejich útoků.


Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení