Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3160823 obálek a 952034 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Rudolf Kökert
ISBN: 9788072298945
OKCZID: 129293306
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Skutečné příběhy abstinujících alkoholiků. Publikace o alkoholismu i o tom, jak se z tohoto prokletého stavu dostat. Zpravidla u začínajícího alkoholika vše začíná nevinně, normálně, jako by to patřilo k společenskému bonmotu. Sám pro sebe hledá nějakou omluvu a věří, že je v příjemné euforii, má pocit spokojenosti, neboť tím zpravidla řeší i nějakou svou životní situaci. Teprve když má problémy v práci, s manželkou, s dětmi a dokonce i s kamarády, začne si připouštět, že něco není v pořádku.
Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBU