Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3153082 obálek a 950729 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Milan Macho
Rok: 1999
ISBN: 9788072430574
NKP-CNB: cnb000783947
OKCZID: 110489139
Citace (dle ČSN ISO 690):
MACHO, Milan. Fotbal: vášeň 20. století : historie fotbalu ve faktech, názorech a obrazech. 2., dopl. vyd. Praha: Brána :, Euromedia Group - Knižní klub, 1999, 466 s. ISBN 80-7243-057-2.
Hodnocení:
4.6 / 5
(34 hlasů)
Fotbalová říše je největší na světě. Je říší bez hranic. Říší, která spojuje všechny vášnivou láskou k fotbalu. Byla jí v dobách míru, v časech válek i v letech, kdy politické poměry rozdělily svět železnou oponou přinejmenším na světy dva. Fotbal se stal vášní a fenoménem 20. století. Na tribunách fotbalových stadionů sedávají vedle obyčejných lidí také hlavy států, prezidenti, králové, předsedové vlád a ministři. Jsou při tom buď z upřímného zájmu o hru, nebo třeba jen proto, aby získali sympatie veřejnosti, aby sbírali hlasy při volebním boji. Neexistuje velký světový koncern, který by se nepokusil o zviditelnění reklamní kampaní prostřednictvím fotbalu. Fotbalová říše je rok od roku mohutnější..