Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2552854 obálek a 741542 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Proč si ženy přitažlivost koupit nemohou, a muži ano: čarovná zákoutí moderní ekonomie



Autor: Kovanda, Lukáš
Rok: 2013
ISBN: 9788072436194
NKP-CNB: cnb002443226
OCLC Number: (OCoLC)837504221
OKCZID: 111786648

Citace (dle ČSN ISO 690):
KOVANDA, Lukáš. Proč si ženy přitažlivost koupit nemohou, a muži ano: čarovná zákoutí moderní ekonomie. Vyd. 1. Praha: Brána, 2013. 150 s.

Hodnocení: 4.0 / 5 (4 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna
Moravská zemská knihovna



Anotace

 

Proč si ženy přitažlivost koupit nemohou a muži ano - Čarovná zákulisí moderní ekonomie Plný „močák“, prázdný žaludek: rozhodují o lidských osudech, Alkoholici, zabití cyklisté – důsledek vyčerpaného ega, Jak zlevnit sex, Krize z pornografie? Deset způsobů, jak přijít o peníze „Když jsem tak bohatý, jak to, že nejsem šťastnější?!“ Úchylná spokojenost Proč je tolik půvabných a zároveň hloupých dívek? „Já chci velká prsa, ne IQ!“ Ošklivé prostitutky vydělávají více, než se mohlo zdát Třináct minut, které daly život Hitlerovi Proč má Castro sedm dětí Další kniha autora velmi dobře prodejného titulu Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé. Kniha sestává z krátkých črt, které popularizují zejména současný odborný ekonomický výzkum. Ilustrují, že ekonomie už dnes zdaleka není jen hospodářskou vědou v úzkém smyslu slova, ale že lze jejím prostřednictvím studovat například mezilidské vztahy či další na první pohled neekonomické jevy.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz



Dostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)