Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2437931 obálek a 679393 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Příběhům o lásce věřit zakázáno

ISBN: 9788072444618
OKCZID: 128575437

Citace (dle ČSN ISO 690):
RUESCAS, Javier. Příběhům o lásce věřit zakázáno. Překlad Jitka SCHMIDTOVÁ. První vydání. Praha: Šulc-Švarc, 2021. 286 stran.

Hodnocení: 4.8 / 5 (4 hlasů)


Anotace

 

Španělský young adult román o mladé youtuberce, která se seznámí s chlapcem z dětského domova a společně začnou pátrat po jeho rodině.Její rodina se živí natáčením videí na YouTube, a proto je sedmnáctiletá Cali zvyklá, že je její soukromý život veřejně vystavován a lidé ji poznávají na ulicích. Přátelí se s lidmi, kteří také natáčejí a dokonce chodí s nejúspěšnějším youtuberem, ona si však někdy přeje, aby měla obyčejný život. Jednou v metru narazí na chlapce, který hraje zvláštní píseň, a zanedlouho se ukáže, že chlapec je její nový spolužák Héctor a žije v dětském domově. Společně začnou pátrat po tajemství písně a filmového plakátu, které je mají zavést k Héctorovým rodičům, zkoumají opuštěné kino a během toho se sbližují.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.215.177...)