Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3160030 obálek a 951705 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Leknín

Autor: Jones, Susanna
Rok: 2005
ISBN: 9788072462780
NKP-CNB: cnb001531895
OCLC Number: (OCoLC)85152788
OCLC Number: (ocolc)85152788
OKCZID: 110068959
Vydání: Vyd. 1.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
JONES, Susanna. Leknín. Vyd. 1. Praha: Motto, 2005. 211 s. Napětí.

Hodnocení: 3.0 / 5 (1 hlasů)

Digitální objekty

(dostupné pouze v této knihovně)
(dostupné pouze v této knihovně)

Anotace

Nejsou zkažené západní kulturou ani řečmi o ženské emancipaci. Jsou čisté, chráněné tradicí i rodinou. Každý muž, jenž se může s některou oženit, je šťastlivec. Ralph je Angličan, oženil se s Thajkou, ale jejich manželství nefungovalo a ona za čas zmizela. Přesto Ralph hledání poslušné asijské manželky nevzdává, a odjíždí do Japonska, kde chce využít služeb sňatkové agentury. Když je i tady jeho pátrání bezúspěšné, nasedne na loď směřující do Šanghaje, že zkusí své štěstí tam... Ale na lodi se setká s Runou, mladou ženou, která utíká před svou temnou minulostí.

Zdroj anotace: SKAT - Souborný katalog



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení