Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2464149 obálek a 692442 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Příští rok o rok mladší: jak i po osmdesátce nejenom vypadat na padesát

Autor: Crowley, Chris a Lodge, Henry S.
Rok: 2008
ISBN: 9788072491797
NKP-CNB: cnb001825704
OCLC Number: (OCoLC)320204260
OKCZID: 110142604
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
CROWLEY, Chris a Henry S. LODGE. Příští rok o rok mladší: jak i po osmdesátce nejenom vypadat na padesát. Vyd. 1. Praha: Columbus, 2008. 299 s.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna
Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Kdo by nechtěl omládnout? Vy se ale dozvíte, jak na to. Veškeré informace obsažené v téhle knize vycházejí z poznatků nejmodernější vědy. Přesto nejde o nezáživné, obtížně pochopitelné dílo, ale naopak o čtivý text se spoustou nečekaných nápadů. Pánové, kteří chtějí prožít delší, spokojenější a zdravější život, a ještě k tomu být do vysokého věku aktivní a sexy, mají příležitost. Autoři téhle knihy je totiž přesvědčí, že normální stárnutí vlastně vůbec normální není. Všechno je trochu jinak. Jak, to už si musíte vyzkoušet sami. Trochu je to o zdravé výživě – ale pozor, žádné drastické diety a hubnutí! – trochu o jiném režimu a hodně o změně životního stylu. Proč být dál nerudnými chorými staříky, když se můžete stát atraktivními muži v nejlepších letech? A tak zahoďte papuče, vypněte televizi a hurá do přírody a fitcentra

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.81.89...)