Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649875 obálek a 799083 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěruAutor: Dale Carnegie & Associates a JMW Group
Rok: 2010
ISBN: 9788072522804
NKP-CNB: cnb002032280
OCLC Number: (OCoLC)551414309
OKCZID: 110478787
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
Dale Carnegie & Associates. Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru. Vyd. 1. Praha: Práh, 2010. 193 s.

Hodnocení: 4.0 / 5 (9 hlasů)


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

První díl nové edice. Vhodné pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem. ● Jak získat nové přátele a udržet si přátelské vazby. ● Jak ovlivnit lidi, se kterými přicházíme do styku, vytvořením prostředí spolupráce a kolegiality. ● Jak u druhých vzbudit důvěru. ● Jak rozpoznat a pochopit osobnostní typy lidí a tuto znalost využít při jednání s nimi. ● Jak prodat své vlastní myšlenky, koncepty a návrhy v pracovním a osobním životě, při jednání s přáteli a při jednání s lidmi vůbec. ● Jak se chovat při jednání s komplikovanými lidmi a jak s nimi vyjít? ● Jak nesouhlasit přijatelným způsobem. ● Jak porozumět vlastním emocím a jak je zvládnout, jak pochopit emoce druhých. ● Jak se stát charismatickou osobností.   „Dale Carnegie nevyřešil žádné tajemství vesmíru. Ale dost možná, že víc než kdo jiný ze své generace pomohl bližním, aby spolu lépe vycházeli. A někdy se zdá, že právě tohle lidé potřebují nejvíce.“  

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz
Československá bibliografická databáze
Antikvarium s.r.o.
eReading.cz
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)