Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3298568 obálek a 1000051 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jirka vynálezcem

Autor: Crompton, Richmal, Emmerová, Jarmila a Stecker, Marcel
Rok: 2001
ISBN: 9788072576685
NKP-CNB: cnb000890893
OCLC Number: (OCoLC)56863665
OKCZID: 110089757
Vydání: 1. vyd. v českém jazyce

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
CROMPTON, Richmal. Jirka vynálezcem. Ilustrace Marcel STECKER, překlad Jarmila EMMEROVÁ. 1. vyd. v českém jazyce. [Praha]: BB art, 2001. 118 s.

Hodnocení: 4.5 / 5 (1 hlasů)

Digitální objekty

(dostupné pouze v této knihovně)
(dostupné pouze v této knihovně)

Anotace

Jirka Brown se stane vynálezcem a spraví kamna, při pobytu u moře zajme pašeráka, pěkně po svém se vypořádá s novým sousedem a společně se svými kamarády prožije ještě mnoho dalších velkých dobrodružství.

Zdroj anotace: Městská knihovna v Praze



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení