Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2907389 obálek a 877850 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jenom vize nestačí : developer s odvahou stavět jinakAutor: Marcel Soural, Vladimír Kroc
Rok: 2024
ISBN: 9788072605873
OKCZID: 129241892


Anotace

 

Zápal, nápaditost, urputnost. Tak by bylo možné ve třech slovech vystihnout Marcela Sourala, jednoho z nejúspěšnějších developerů, který před třiceti lety stál u zrodu společnosti Trigema a dnes je jejím jediným majitelem. Není to ale jen o stavění. Smyslem jeho projektů je přinášet veřejnému prostoru architektonická a umělecká díla, která ho pozitivně ovlivní a rozzáří. Život Marcela Sourala je ale víc než práce, pro níž má silnou podporu ve skvělém týmu i rodině. Nedávno vyrazil se dvěma kamarády motorkáři na cestu po Španělsku. Jedním z nich je rozhlasový a televizní moderátor, spisovatel a publicista Vladimír Kroc, který cestou Marcela zpovídal, a tak vznikla tato kniha. Dočtete se v ní o úskalích a radostech úspěšného podnikání, o hranicích rizika, zjistíte, co si myslí o ekonomice, politice, literatuře, i jaký má recept na šťastné manželství a výchovu dětí. Spolu se Španělskem, Marokem a Portugalskem projedete i jeho životem.


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)