Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2920505 obálek a 884738 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Manželky mého mužeAutor: Faith Hogan, Johana Labanczová
ISBN: 9788072605934
NKP-CNB: cnb003607314
OKCZID: 129258894


Anotace

 

Román od irské autorky bestselleru Dámský klub půlnočního plavání nás zavede do Dublinu. Tragická událost odkryje netušená tajemství muže, kterého milovalo více žen, než si zasloužil. Budou schopné začít znovu bez něj?Paul Starr je nejzáhadnější muž, jakého kdy Grace potkala. Úspěšný lékař má úplně všechno, a to včetně manželky, která mu rozumí: moudrá Evie miluje Paula natolik, že je ochotná se o něj s Grace podělit. Krásnou Annalise pak zachrání Paul před zlomeným srdcem a ponížením. Cizinka Kasia považuje Paula za svého jediného opravdového přítele. Jeho náhlá smrt není jedinou špatnou zprávou, se kterou se všechny čtyři protagonistky musejí vypořádat. Nebylo sice žádným tajemstvím, že Paul žil více životů, najednou se ale zdá, že všechno bylo trochu jinak. Když se životní cesty čtyř žen protnou, vypadá to, že se začnou ubírat jedním směrem a že nové přítelkyně najdou společně recept na to, jak překonávat rány osudu i hranice své vlastní mysli. Román s empatií a humorem ukazuje, že nikdy není příliš pozdě na to, abychom se ve svém životě pokusili něco změnit.

Zdroj anotace: NK ČRDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Palmknihy.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)