Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2611824 obálek a 777537 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Za Reinharda Heydricha - po Reinhardu Heydrichovi : síla a střet nacismu a českého (československého) odboje a její transformace do "druhého života"Autor: Zlatica Zudová-Lešková
ISBN: 9788072863884
OKCZID: 128826282

Citace (dle ČSN ISO 690):
ZUDOVÁ-LEŠKOVÁ, Zlatica. Za Reinharda Heydricha - po Reinhardu Heydrichovi: síla a střet nacismu a českého (československého) odboje a jejich transformace do "druhého života". Praha: Historický ústav, 2021. 430 stran. Práce Historického ústavu AV ČR, v.v.i.. Řada A, Monographia =, Opera Instituti Historici Pragae. Series A, Monographia.


Anotace

 

Studie sledují politické dějiny českých zemí v době působení Reinharda Heydricha ve funkci zastupujícího protektora a během heydrichiády. Pozornost je věnována také interpretaci protifašistického odboje u nás po druhé světové válce.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)