Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3054210 obálek a 930742 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Karel Šebesta, Milan Hrdlička
Rok: 2020
ISBN: 9788073089849
NKP-CNB: cnb003243857
OKCZID: 128423307
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
ŠEBESTA, Karel, ed. a HRDLIČKA, Milan, ed. Čeština jako cizí jazyk na Dálném východě. Vydání první. Praha: Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, 2020. 192 stran. Varia, 85. svazek.
Monografie přináší řadu inspirativních podnětů jak pro badatele a didaktiky v oboru, tak pro širokou oblast zájemců o problematiku osvojování a vyučování češtiny jako cizího jazyka na Dálném východě i obecně.
Zdroj anotace: Městská knihovna v Praze